Pizza Nuova

„Jsme rodinná restaurace, kde připravujeme pizzu i pastu na světové úrovni.”

Pizza Nuova je vyhlášená italská restaurace, kam přes týden chodí lidé na rychlý oběd, večer na rande nebo posedět s přáteli a o víkendu se to u nás hemží kočárky a malými dětmi. Naše pizza je vyhlášená široko daleko a hosté u nás milují i degustace. Pomalé tempo u nás nečekej. Nezastavíme se ani na place, ani v kuchyni. 

Vítej v Pizza Nuova!

U nás panuje ryze italská atmosféra. Hosté se nahlas smějí, překřikují se, gestikulují a do toho voní čerstvá pizza a hraje italské rádio. Bývá tu pořádně rušno, vejde se k nám totiž až 220 lidí a od jara do podzimu dalších 30 na zahrádku. Jako jediní z celého Ambiente máme dětský koutek a děti občas běhají téměř po celé restauraci. Práce tady je pořádný fofr, ale za to máme skvělý tým a férové šéfy. 

Rodinná italská restaurace

V peci na dřevo pečeme pravou neapolskou pizzu, která se pravidelně dostává na seznam těch nejlepších v Evropě. A pozadu nezůstávají ani naše degustace. Chodí k nám hosté z celého světa. Otevřeno máme už od roku 2006 a pořád máme plno. Bez rezervace tu hosté nemají téměř šanci, proto počítej s tím, že se tu opravdu nezastavíš. Nám ale ten cvrkot a šrumec vyhovuje. 

TOP 10 věcí, které musíš vědět

Kde nás najdeš?

V Revoluční 1, hned vedle OD Kotva, naproti Palladiu.

Jak dlouho fungujeme?

Od roku 2006.

Kolik lidí u nás pracuje?

Něco přes 50.

Jaká je pracovní doba?

V kuchyni od 9 do 23 a na place od 10:30 do 23. Pekárna má otevřeno od 8:30 do 20. Zahrádka funguje od dubna do září od 9 do 22.
Směny máme ale různé.

Pekárna je otevřena denně 9:00-22:00. Restaurace má otevřeno denně 11:30–23:00.

Náš největší úspěch?

Fungujeme od roku 2006 a pořád máme plno.

Průměrný věk našich zaměstnanců?

Zhruba 26.

Kdy je u nás největší fofr?

Přes obědy a večeře, o víkendu celý den.

Za čím sem hosté nejvíc chodí?

Určitě kvůli naší neapolské pizze a degustacím. Máme dokonce certifikát Verace Pizza Napoletana a v roce 2023 jsme získali ocenění „Nejlepší pizzerie v ČR”.

Slovo, které nás charakterizuje?

Život.

Jaká je u nás atmosféra?

I když je provoz náročný, máme pořád dobrou náladu.

Mohlo by tě zajímat:

Koho zrovna hledáme?